ام وی ام 550 جدید را بشناسید! | کارمایدک

معرفی ام وی ام 550 در کامایدک

ام وی ام 550 خودرویی سدان و زیبا در بازار خودرو های چینی. با کارمایدک همراه باشید تا ام وی ام 550 را بهتر بشناسید…

ام وی ام 550 در بررسی های انجام شده توسط کارمایدک خوب عمل کرده است. این خودرو در نگاه کلی دارای ظاهری زیبا، پیشرانه قدرتمند، مصرف سوخت اقتصادی و راحتی سواری است. این خودرو نسبت به رقبا می تواند قوی ظاهر شود. با کارمایدک همراه باشید…

تولید ام وی ام 550 برای اولین بار:

این خودرو نسخه بهبود یافته ام وی ام 530 است. می توان گفت بسیاری از کاستی ها و نواقص 530 در این خودرو رفع شده است. برای مثال در 530 با موتور و گیربکسی تقریبا کند روبرو بودیم. سواری و کابین خشک بودند. ابعاد خودرو و زیبایی ظاهر آن هم چنگی به دل نمی زد!

ام وی ام 530 در سال 94 دیگر در خط تولید کارخانه حاضر نشد! دلیل این امر را بازار ضعیف، عرضه محدود، نواقص و کاستی های خودرو می دانستند. پس از آن مدیران خودرو باید رقابت خود با رقبا را حفظ می کرد. پس در همان سال ام وی ام 550 را معرفی کرد.

حضور درخشان ام وی ام 550 جدید در بازار:

پس از معرفی این نسخه، مدیران خودرو شاهد تغییرات عظیمی در درخواست ها و نیاز مشتری ها بود. تغییراتی که در این خودرو انجام داده بودند، جواب داد! این خودرو کمی از نسخه قبلی خود بزرگ تر بود. چالاکی بیشتری داشت. کابین و سواری بهتری داشت و از آپشن های بیشتری هم برخوردار بود. در ادامه با تمامی آپشن ها و کابین این خودرو آشنا خواهید شد.

شما همچنین می توانید برای خرید لوازم یدکی موتور ام وی ام 550، به لوازم موتوری ام وی ام 550 مراجعه نمایید.

بررسی مشخصات فنی ام وی ام 550 جدید:

این خودرو بعنوان یک سدان خانوادگی، پیشرانه قابل قبولی دارد. موتور 2 لیتری تنفس طبیعی این خودرو می تواند قدرت 132 اسب بخار را تولید کند. همچنین گشتاور 180 نیوتون متری از موتور به چرخ ها منتقل خواهند شد. حداکثر سرعت در این خودرو نیز می تواند به 185 کیلومتر در ساعت برسد.

مصرف سوخت این خودرو مزیت خوب آن است. در هر 100 کیلومتر مصرف سوخت ترکیبی 6.5 لیتر می تواند شما را راضی نگه دارد. این خودرو با داشتن گیربکس CVT چالاک خود، از سکون در 10.5 ثانیه سرعت را به 100 می رساند.

شما می توانید برای خرید لوازم یدکی جلوبندی ام وی ام 550 به لوازم جلوبندی ام وی ام 550 مراجعه کنید.

مشخصات سواری و تجربه رانندگی با ام وی ام 550:

در تجربه سواری این خودرو چند عامل توجه شما را جلب خواهد کرد:

  1. پیشرانه بسیار سرحال نسبت به دیگر رقبا و نسل قبل
  2. کابین زیبا با متریالی مرغوب
  3. سیستم تعلیقی نرم تر از نسخه پیشین
  4. فرمان پذیری بهتر خودرو و البته فرمان نرم در هر سرعتی
  5. سیستم نویگیشن و راه یابی پیشرفته

    اگر سواری برای شما مهم است، این دلایل می توانند شما را به این سدان چینی جذب کنند.

حالا برویم سراغ مشخصات ظاهری این سدان.

نمای ظاهری و کلی MVM 550:

نمای پشت ام وی ام 550 جدید | کارمایدک
نمای پشت ام وی ام 550 جدید | کارمایدک

در نمای ظاهر ما شاهد تغییرات زیادی نسبت به نسخه پیشین هستیم. در این خودرو ما شاهد طراحی اصولی و چشم نوازی خواهیم بود. برویم سراغ زوایای مختلف 550:

نمای جلویی:

در این نما خودرو حالتی وحشی به خود گرفته است! چراغ هایی با کشیدگی در بالا، جلوپنجره ای با جلوه آرم چری در وسط، سپری هم رنگ با بدنه و مه شکن ها با جاگذاری درست در سپر حس خوبی را به بیننده منتلق خواهند کرد. شیشه جلویی بسیار بزرگ است و دید فوق العاده ای را برای راننده و سرنشینان فراهم آورده است.

آیینه بغل ها و کاپوت با طراحی بی آلایش خود، حس سادگی را به بیننده القاء می کنند.

نمای پشتی:

در این نما 550 توانسته است به خوبی از شر طراحی قبل خود خلاص شود! در این مدل چراغ ها با طراحی تقریبا متناسب با چراغ های جلو وجود دارند. سپر عقب خودرو بسیار بزرگ است و روی آن دوربین دنده عقب و سنسور ها را می بینیم. شیشه عقب هم مثل شیشه جلو پهناور است. صندوق عقب هم در ارتفاع حدودا بالایی قرار دارد.

نمای کناری:

در نمای کناری ام وی ام بسیار ساده است! ستون های جلو و عقب خودرو نازک طراحی شده اند و کاملا دید خوبی را به بیرون دارند. تنها خطوط برجسته بدنه هم در بخش گلگیر خودرو دیده می شود. البته آنتن کوچک آن نیز در بخش انتهایی سقف خودنمایی می کند.

نمای داخل کابین:

نمای داخل کابین ام وی ام 550 | کارمایدک
نمای داخل کابین ام وی ام 550 | کارمایدک

در این بخش شما از تماشای متریال و طراحی آن لذت خواهید برد! طراحی ساده اما زیبا توانسته است نگاه سرنشین را به خوبی جلب کند. در اولین نگاه شما متوجه دو رنگ بودن تریم خواهید شد. کرم و مشکی ترکیب دلنشینی را ساخته است!

در وسط داشبورد نمایشگر 7 اینچی لمسی قرار داده شده است. دریچه های هوا کنار آن قرار دارند و در زیر هم دکمه های کنترل تهویه کابین تعبیه شده است. دکمه ها روی فرمان کار را برای راننده راحت تر می کنند. بطور کلی چری در این مورد نقص های مدل قبل را به خوبی پوشش داده است.

قیمت ام وی ام 550 جدید در بازار:

با توجه به عرضه محدود این خودرو، قیمت آن نیز فقط در بازار قابل دسترسی است. این خودرو حدودا 450 الی 550 میلیون قیمت دارد. بسته به رقبا و بازار فروش آن ها، این خودرو هم از رشد قیمت ها تبعیت خواهد کرد. نظر شما چیست؟ آیا این خودرو با توجه به موارد گفته شده ارزش چنین قیمتی را دارد؟با کارمایدک در میان بگذارید.

جمع بندی:

بطور کلی ام وی ام 550 در کارمایدک خودرویی خانوادگی و خوب بشمار رفت. این خودرو موتور 2 لیتری توربو با قدرت 132 اسب بخار دارد. مصرف سوخت ترکیبی 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر آن را اقتصادی کرده است. متریال استفاده شده در کابین مرغوب اند. طراحی زیبایی این خودرو را خواستنی کرده است.

اما از سمت دیگر بازار مناسبی برای خرید و فروش ندارد. هیچ گونه آپشن مناسب و اضافه بجز نویگیشن و سنسور و دوربین دنده عقب در این خودرو وجود ندارد! تمامی موارد گفته شده درکارمایدک قابل بحث اند. شما چه نظری دارید؟

شما می توانید برای خرید قطعات ام وی ام به صفحه لوازم یدکی ام وی ام مراجعه کنید.

مهدی قرائی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.